EDİRNE 24°C   TEKİRDAĞ Açık 14°C   KIRKLARELİ Açık 15°C   ÇANAKKALE Açık 16°C 
Haber giriş tarihi: 15 Mart 2017 Çarşamba, 16:40
EDİRNE GÜNDEMİ
Edirne'de gündemde neler var?

16 MART  2017

Saat 16. 00 : Makina Mühendisleri Edirne Şube  Binasında basın toplantısı

Saat 17.00  :  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Saraçlar caddesinde esnafı ziyaret edecek

Saat  14.00 : T.Ü Halkla İlişkiler  Etkinlikleri çerçevesinde Turizm Uygulama Merkezinde söyleşi

SPOR GÜNDEMİ

16.03.2017 PERŞEMBE     

YÜZME KÜÇÜKLER-ÖZEL BEDENSEL ENGELLİLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

09:00              

1.Maç: İL BİRİNCİLİĞİ                                                                                                                                                                                                                                                                                      2.Maç: İL BİRİNCİLİĞİ     

FATİH SULTAN MEHMET KAP. YÜZM. HAVUZU

MASA TENİSİ KÜÇÜKLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

10:00             

1.Maç: İMAM HATİP ORTAOKULU - GAZİOSMANPAŞA O.O.                                                                                                                                                                                                                       2.Maç: İSMAİL GÜNER O.O - HAVSA HASKÖY O.O                                                                                                                                                                                                                                      3.Maç:  ATATÜRK O.O (KIZ) - İSMAİL GÜNER O.O(KIZ)    

EKREM DEMİRAY SPOR SALONU

DART GENÇLER A KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00   YARIŞMA     GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI                                                                                                                                                                                                                                                                             2.Maç: FİNAL          

ARENA HALI SAHASI

FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ         

11:00  

1.Maç: A GRUBU 1. Sİ - B GRUBU 2. Sİ                                                                                                                                                                                                                                                        2.Maç: B GRUBU 1. Sİ - A GRUBU 2. Sİ                                                                                                                                                                                                                                                         3.Maç:  C GRUBU 1.Sİ - D GRUBU 2. Sİ                                                                                                                                                                                                                                                        4.Maç:  D GRUBU 1. Sİ - C GRUBU 2. Sİ           

SARAÇHANE

KULÜPLER ARASI GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

19:00 UZUNKÖPRÜSPOR - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ        

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

17.03.2017 CUMA   

FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ    

11:00  

1.Maç: A1-B2 GALİBİ - C1-D2 GALİBİ                                                                                                                                                                                                                                                             2.Maç: B1-A2 GALİBİ - D1-C2 GALİBİ  

SARAÇHANE

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

18:30   KIRCASALİH MADEN SPOR - 18 KASIM KURTULUŞ SPOR

GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

18.03.2017 CUMARTESİ  

YÜZME 11-12 YAŞ VİZE GRUP BÖLGE VE TÜRKİYE SAMPİYONASI ÖN ELEME YARIŞLARI

09:00             

1.Maç: ÖN ELEME                                                                                                                                                                                                                                                                                          2.Maç: ÖN ELEME  

FATİH SULTAN MEHMET KAP. YÜZM. HAVUZU

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ORYANTİRİNG YARIŞMALARI     

10:00 MAZHAR MÜFİT KANSU PARKI

AMATÖR FUTBOL U-13 LİGİ  

12:00   GENÇ ASLANLAR - ŞÜKRÜPAŞA SPOR        

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

13:00 YENİİMARET SPOR - TUNCASPOR       

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

14:00   EDİRNE BİRLİKSPOR - DSİ SPOR        

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

15:00 AŞÇIOĞLUSPOR - KEŞAN İDMAN YURDU    

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

15:00 ENEZ SPOR - UZUNKÖPRÜSPOR          

ENEZ İLÇE STADI

15:00 YILDIRIM G.B. - SÜLOĞLUSPOR          

YILDIRIM FUTBOL SAHASI

AMATÖR FUTBOL U-16 LİGİ

12:00 SARAÇHANE SPOR - ENDERSPOR       

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

13:00 KEŞAN 1959 - KEŞAN İDMAN YURDU 

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

14:00 SARAY SPOR - KÖPRÜCESPOR 

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

15:00 ANAFARTALAR - 18 KASIM KURTULUŞ SPOR         

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

15:00 YENİİMARET SPOR - EDİRNESPOR      

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

14:00 KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ - KEŞAN LİSESİ     

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI YILDIZ KIZLAR LİGİ

14:00 UZUNKÖPRÜSPOR - HAVSA BELEDİYESİ     

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI YILDIZ KIZLAR LİGİ

15:00 1923 KEŞAN GENÇLİK SPOR - FATİH SULTAN MEHMET O.O      

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

16:00 18 KASIM KURTULUŞ SPOR - UZUNKÖPRÜSPOR   

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ

17:00 EDİRNESPOR BASKETBOL(EDİRNE BLD.) - BORNOVA BECKERSPORMİMAR SİNAN SPOR SALONU

19.03.2017 PAZAR    

YÜZME 11-12 YAŞ VİZE GRUP BÖLGE VE TÜRKİYE SAMPİYONASI ÖN ELEME YARIŞLARI

09:00              

1.Maç: ÖN ELEME                                                                                                                                                                                                                                                                                          2.Maç: ÖN ELEME   FATİH SULTAN MEHMET KAP. YÜZM. HAVUZU

KEŞAN ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI          

10:00 KEŞAN GENÇLİK MERKEZİ SALONU

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

13:00              

1.Maç: 18 KASIM KURTULUŞ SPOR - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ                                                                                                                                                                                 2.Maç: UZUNKÖPRÜSPOR - KEŞAN LİSESİ   

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI YILDIZ KIZLAR LİGİ

13:00 FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜSPOR     

GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL KULÜPLER ARASI YILDIZ KIZLAR LİGİ

14:00 HAVSA BELEDİYESİ - KEŞAN YILDIZI SPOR KULÜBÜ    

HAVSA KAPALI SPOR SALONU

1. AMATÖR KÜME

13:00   KARLIOVA SPOR - BEĞENDİK SPOR  ZAFER TANGÖR STADI

13:00 YENİ MAHALLE SPOR - AYŞEKADINSPOR   

HAVSA İLÇE STADI

13:00 KÜME ÖZEL İDARE SPOR - ÇARŞI SPOR       

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

15:30 KAZANOVA SPOR - YENİİMARET SPOR        

YILDIRIM FUTBOL SAHASI

15:30 KEŞAN İDMAN YURDU - KÖPRÜCESPOR      

KEŞAN SEMT SAHASI

15:30 KÜÇÜKPAZAR SPOR - KARAAĞAÇ ARDA SPOR    

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

SÜPER AMATÖR

13:00  SARAÇHANE SPOR - OSMANLISPOR 

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

13:00 YILDIRIM G.B. - KİRİŞHANE SPOR      

YILDIRIM FUTBOL SAHASI

15:15 18 KASIM KURTULUŞ SPOR - HAVSA BİRLİK SPOR          

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI

15:15 ANAFARTALAR - İPSALASPOR 

KEŞAN SEMT SAHASI

15:15 DSİ SPOR - TUNCASPOR  

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

15:15 SUBAŞISPOR - KEŞAN 1959        

SUBAŞI STADI

BAL LİGİ

14:00 EDİRNESPOR - KIRKLARELİ YILDIRIMSPOR          

25 KASIM STADI

Bu haber (206) defa okundu.

EDİRNE GÜNDEMİ





EDİRNE GÜNDEMİ




BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
Edirne 2017'ye nasıl girdi?
VİDEO GALERİ
Kaleiçi tarihi konak yangını...
YAZARLAR
Ayhan Tunca
SURİYE KESMEDİ! MEÇHUL,MEÇHUL VE MEÇHUL!
Beyazıt Sansı
BELEDİYE MARŞI 150.YILA HAZIR!...
İ. Melih Yurduseven
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN YILDÖNÜMÜ?
Enver Şengül
TESCİLLİ 613 ESERE SAHİBİZ
Mehmet DENİZ
CEZAYİR’ de GEÇEN ÇALIŞMALARI BORÇLANABİLİRSİNİZ
Kerim YURK
ENEZ’DE TURİZM DEĞİL, DERTLER KONUŞULDU
Özge Özkan
İYİ BİR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
Gözde Kabasakal
HAYAT BİZE GÜZEL…
Muammer Oytan
CUMA YAZILARI-7
Cuma Sohbetleri
İslam’da Kadın  
ÇOK OKUNANLAR

Meydan doldu, taştı

Giriş yasağı konuldu

Gidiş mi? Geliş mi?

Yalnız bırakmadılar

Kapı kapı geziyorlar

Edirne’ye geliyor

Takla attı

Hayal gerçek oluyor

Nasıl yaralandılar?

Bakandan Edirne imzası

Darp mı edildi?

Kalp krizi geçirdi

Kilidi kırıp girdiler

  MİNİK ŞIKLIK ŞORTLAR

Hazırlıklar Bakan Soylu için

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E - GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
KIRKPINAR
DERGİSİ
EDİRNE'Yİ
SEYRET
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir